Daemonicus „Deadwork”

Wydawca: Abyss Records

I kolejny materiał zaległy z zeszłego roku do recenzji. Tym razem postanowił wprowadzić w przyjemne wibracje moje bębenki słuchowe zespół Daemonicus, który uraczył wszystkich wielbicieli tego, co szwedzkie drugim pełnym albumem o nazwie „Deadwork”.

Szwedzka szkoła Death Metalu ma coś w sobie wspaniałego i jak by wiedza o metalu wykładana była na studiach na pewno to stwierdzenie znalazłoby się na pierwszym wykładzie. I w moim odtwarzaczu oraz sercu jest specjalne miejsce dla ekip z tych rejonów i/lub ekip grających jak ekipy z tych regionów hehe. „Deadwork” to kawał naprawdę świetnie zagranego metalu śmierci zajeżdżającego mi z jednej strony Dismember a z drugiej strony Asphyx. Holendrami szczególnie śmierdzi numer „We Feast on Your Flesh” z charakterystycznym przytupem w stylu „kurwa musisz machać banią!!!”. Generalnie świetnie skomponowany utwór. Ja mam na tej płycie jeszcze jednego faworyta, który jest dla tego krążka tym, czym wiśnia dla tortu. „Inhabited”, bo o nim mowa to istna śmierć metalowa petarda z kapitalnymi wokalami i zajebistym pomysłem na kształt utworu. Zresztą wokale na tej płycie naprawdę dają radę i osoba gardłowego zasługuje na ręcznie robioną laurkę z narysowanym kredką woskową pentosem oraz dwoma krzyżykami we właściwą stronę. W zasadzie nie ma, co więcej pisać.

Macie ochotę na kawał zajebistego Death Metalu to zaopatrzcie się w tą płytę. U mnie zakręci się ona jeszcze niejeden raz.

Ocena; 8,5/10

Tracklist:

1. A Dead Work of Art
2. The Grandeur of Total Termination
3. Embracing Her Remains
4. We Feast On Your Flesh
5. The Hymn of Ubo Sathla
6. From Alive to Dead Life
7. Blood Red November (MDXX)
8. Inhabited
9. Nothing But Death
10. As Extinction Came
Autor

863 tekstów dla Chaos Vault

2 komentarze

  • Bardzo fajna płyta…bardzo często słucham jej tuż przed wykładami nt. małżeństw i posiadania dzieci. W końcu jestem w tych kwestiach ekspertką a szfecki def metal wyssałam z prącia prezesa. Polecam płytę !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *