Crippling Madness “Ponad Zwłokami”

Wydawca: Putrid Cult

Podczas pisania recenzji najnowszego krążka Crippling MadnessPonad Zwłokami” dopadła mnie grypa. Wiem, że gówno to kogo pewno obchodzi, ale gdy tak siedziałem sobie na dupie, owinięty w kocyk z kubkiem ciepłego kakao, a w tle rozbrzmiewała właśnie ta płyta, to dostałem takiego witalnego kopa w dupę, że ból kości zniknął, a ja pląsałem po pokoju, unosząc się na oparach spalonych zwłok kobiet i dzieci.

No nie da się wysiedzieć w miejscu, słuchając ekipy z Białej Podlaski. Z całego albumu bije taki, kurwa mać, oldschool, że można rozwalić sobie mordę o krawężnik jak w “American History X”. Tak powinno oddawać się hołd thrashmetalowej szkole grania! Masa szybkich świdrujących riffów, garażowa perkusja no i oczywiście wyjący w wniebogłosy wokal, tutaj w polskiej wersji językowej hehe. I bardzo dobrze, że postawiono na nasz ojczysty język. Boroth potrafi zdzierać gardło zawodowo, a słuchanie o tych wszystkich patologiach po naszemu tylko potęguje klimat. Oczywiście nie szukajcie tutaj żadnej oryginalności w warstwie muzycznej, wszystko gdzieś to już słyszeliście, ale nie jest to żaden minus. Miał być oldskul i jest! Na żywo podobno jest to również prawdziwa petarda, więc muszę sobie szybko nadrobić. Może jakaś trasa chłopaki? Hihi.

Maniacy spragnieni starego dobrego thrashmetalowego grania powinni czym prędzej ogarnąć to wydawnictwo. Reszta też powinna rzucić na nie okiem. Łeb będzie wam się sam kiwał w rytm tych wymiotów.

Ocena: 7/10

Tracklista:

1 Zabici przez napalm

2 Bestialski Rzeźnik

3 Zniszczenie Ludzkości

4 Wyniszczające szaleństwo

5 Śmierć Nadchodzi z Lasu

6 Droga Wojownika

7 Poza zwłokami

8 Nuklearna zagłada

Autor

218 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *