Crippling Madness “Bestialski rzeźnik”

No i czuć oldskul pełną kurwa jego zapierdolona mać gębą. Bo oto i przyszło do mnie pierwsze demo Crippling Madness zatytułowane „Bestialski Rzeźnik”.

Co, uśmiech na gębie zagościł? Pewnie, „Bestial Butcher” na pewno brzmiałoby lepiej heh… Ale ciul tam, panowie stawiają na polskie teksty i nic mnie do tego, zwłaszcza że muzycznie się to broni. Typowa thrash metalowa demówka, utrzymana w teutońsko – brazylijskim stylu, tak więc usłyszycie i Destruction i wczesną Sepulturę czy Mutilator jak i Poison. Trzy surowe, prące do przodu thrash metalowe kawałki z garażowym brzmieniem – mnie niczego więcej do szczęścia nie trzeba, nawet błękit nieba można sobie darować. Ważne, że głowa sama przy tym chodzi, choć oczywiście nikt tu drugi raz wzoru na teorię względności nie wymyślił. Jebie ten materiał stęchlizną i nawet jeśli chłopakom nie uginają się kolana od nadmiaru gwoździ na zdjęciach to czuć, że ten thrash metal jest naprawdę w porządku.

Warto okiem na nich rzucić i przydybać gdzieś, bo sporo na żywca grają. Mnie się ta demówka podoba, więc czekam na więcej.

Ocena: 7/10

Tracklist:

01. Intro

02. Bestialski Rzeźnik

03. Śmierć nadchodzi z lasu

04. Poza zwłokami

05. Outro

Autor

12474 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *