Cortege „Where the Watchers Are Imprisoned Part I”

Wydawca: Tales From Crematoria

Dziś będzie trochę inaczej, bo nie mamy do czynienia z pełnoprawnym wydawnictwem tylko z kompilacją. Kompilacją dwóch pierwszych demówek Cortege z Rybnika.

Jakoś sobie nie przypominam, żebym się natknął wcześniej na tych panów. Może przy okazji jakiegoś koncertu…? Pewności nie mam, wiem jednak, że nie słuchałem wcześniej ich muzyki z płyt. Pod recenzję posłuchałem sobie coś tam z nowszych wydawnictw i jakoś mnie one nie ujęły. Wszystko tam gra i buczy odpowiednio, ale mnie jakoś za serce to granie nie łapie. Co do tych demówek. Są to dwa pierwsze wydawnictwa Cortege zatytułowane „Awareness” i „Introduction to the Slaughter of Your Gods”. Co to za muzyka? Też death metal, ale bardziej oldschoolowy. Demówki są z lat 2000 i 2001, ale brzmią jak nagrane trochę wcześniej za wielką wodą. Dla mnie całkiem ok, ale nie planuje zasłuchiwać się w to wydawnictwo. Cieszę się jednak, że kapele wychodzą z takimi pomysłami. Niekiedy prawie niemożliwe jest zdobycie najstarszych wydawnictw jakiejś kapeli, a inicjatywa w postaci takich wznowień zawsze zasługuje na pochwałę.

Ja raczej będę kurzył tę kompilację na półce, ale jak ktoś bardziej siedzi w takich klimatach, to zapewne mocniej doceni to granie. Oceny tradycyjnie nie będzie, bo to składak.

Tracklist:

1. Intro
2. Awareness
3. About Him (Then)
4. Inner Harmony of Demons
5. Two Coins
6. No Wine
7. September
8. After Midnight
9. Breath of the Past
10. Intro
11. Inured to the Sight of „Life”
12. Beyond Your Ken
13. Bodies Emptied from Souls (Rotting Existence) 00:30
14. The Jester
15. They Hurt
16. Books of the Ancient Truths
17. Introduction to the Slaughter of Your Gods
Autor

685 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *