Children of Technology „Mayhemic Speed Anarchy”

Wydawca: Hells Headbangers Records

Lubię tych włoskich pojebów. I jak zobaczyłem u siebie ich promo – przyznam – ucieszyłem się. No to jazda.

Children Of Technology tym razem się nie przepracowało, no ale cóż zrobić, ponoć nowy album już się robi. A na razie dostaliśmy przedsmak tego co nas czeka – siedmiocalówkę „Mayhemic Speed Anarchy”. Co ja Wam mogę powiedzieć więcej na temat tych kilku minut muzyki, skoro w tytule zawarli wszystko. Kapela odpala gitary tak jak wariat odpala piłę mechaniczną wpadając w tłum – i zaczyna się zabawa. Speed/thrash metal wymieszany z punkiem zamienia się w koktajl mołotowa i rozlewa po posadzce, a mieszkanie staje w płomieniach. Uwielbiam taką muzykę, dla chama jak ja jest to kurwa idealny podkład do codziennej egzystencji. Nie ma tu filozofowania, pozerstwa, jest kurewska adrenalina i to wszystko. Drugi kawałek z tej siódemki to cover „Computer World”, oryginalnie wykonywany przez Black Uniforms – nie znam, więc się wypowiem, hehe. Fajnie to zagrali Włosi, idealnie pasuje do ich muzyki. Dodam jeszcze, że siódemka jest limitowana do pięciuset sztuk, więc jak ktoś chętny na rozpierdol, powinien się sprężąć.

Czekam na ich drugi album, bo mi kurna narobili smaka. Dobrze, że wychodzę dziś z Efem ba browara i wódkę, to se też zrobimy „Mayhemic Speed Anarchy”. Chuj!

Ocena: 8/10

Tracklist:

01. Mayhemic Speed Anarchy

02. Computer World (Black Uniforms Cover)

Autor

11989 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *