Children of Technology „It’s Time to Face the Doomsday”

Wydawca: Hells Headbangers Records

Nie znałem wcześniej tej kapeli. I bardzo tego żałuje. Z moim upodobaniem do prostoty i bezpośredniego przekazu Children Of Technology jest zespołem jak znalazł. Chwalić więc Hells Headbangers Records, hehe…

Children Of Technology to właśnie taka kapela – nie grzeszy dobrymi kurwa manierami, wysublimowanym gustem czy poczuciem taktu (przy okazji – schudnij czytelniku/czytelniczko i staraj się częściej używać antyperspirantu). Wodzi natomiast na pokuszenie, gdyż na „It’s Time to Face the Doomsday” wymieszali kapele będące synonimami muzycznej prymitywności i prostoty. Włosi serwują bowiem nam punkowo metalowy koktajl, w którym odnajdziemy tak Venom i Sodom, jak i The Exploatied czy GG Allina z obowiązkowym motörheadowskimi wibracjami ku temu. Czyli panowie proszą panie i napierdalamy rokenrola, piwsko się leje, gęba się cieszy i w ogóle sześć sześć sześć. „It’s Time to Face the Doomsday” to krótka płytka, poszczególne kawałki trzymają się punkowo – metalowych kanonów. Nawet nie za bardzo mam co pisać po tym jak wymieniłem główne wpływy Children Of Technology. Bo co, znów napiszę, ze oldskul, wóda, dziwki i metal pełną gębą? Wszak to wiadomo!

O takich kapelach to już nawet Furia śpiewała w takim kawałku jak „Jeszcze i jeszcze”. A przynamniej z mojego punktu widzenia tytuł pasuje do „It’s Time to Face the Doomsday” jak ulał. Mnie ta stylistyka się chyba nie znudzi.

Ocena: 9/10

Tracklist:

1. New Enemies to Hunt
2. It’s Time to Face the Doomsday
3. No Man’s Land
4. Racing Through the Valley of Death
5. Nuclear Armed Dogs
6. No Fuel… No Hope!!!
7. Escape From the Danger Zone
8. Screams From the Earth
Autor

10678 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *