Carcinogen „Unholy Aggression”

Kontakt: Carcinogen

Mieszanie często kończy się przedwczesnym zgonem, to wie każdy kto przepijał wódkę piwem. Obie rzeczy kopią, a połączone ze sobą tworzą mieszankę, która powala na kolana. Ale jak widzę, że ktoś gra death/thrash to zazwyczaj zdaje mi się, że nie może się zdecydować co z sobą począć i stąd taki zbitek.

Carcinogen to młoda kapela z USA i właśnie posługuje się takim szyldem do opisania swojej muzyki. Ja Wam natomiast go rozwinę. Otóż na epce zatytułowanej „Unholy Aggression” mamy pięć numerów. Osadzone są na typowo thrash metalowym kręgosłupie i jak zwykle w takim przypadku – mają prawdziwe pierdolnięcie. Coś jak wypadkowa świeżego brzmienia Exodus czy Testament, późniejszych dokonań Slayer (posłuchajcie sobie „Another Page”). Chwilami chłopaki wstawiają jednak typowo death metalowe wstawki, dzięki czemu całość kojarzyć się może z Demolition Hammer. Jednak by być szczerym, uważam że nateriał z „Unholy Agression” wypadłby o piekło lepiej gdyby zamiast growli znalazły się na nim typowe thrash metalowe wokalizy. Przecież takie numery jak „Perpetual Suffering” czy „Dead on an Operating Table” aż się proszą o porządny thrash metalowy wrzask! Podejrzewam, że kapela nie mogła znaleźć nikogo godnego z porządnym gardłem i dlatego zdecydowała się na growlującego wokalistę. Nie jest to co prawda źle, ale zdecydowanie bardziej zyskałaby twórczość Carcinogen, a już na pewno w moich oczach.

Cóż, mam nadzieję, że Carcinogen weźmie sobie moje uwagi do serca, hehe. Niemniej jednak z czystym sumienim mogę polecić Wam tą epkę, bo chłopaki choć młode umieją przypierdolić.

Ocena: 7,5/10

Tracklist:

1. Transcending

2. Another Page of Hate

3. Unholy Aggression

4. Perpetual Suffering

5. Dead on an Operating Table

Autor

10376 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *