Burialkult „A Call from Beyond the Grave”

Burialkult A Call from Beyond the GraveWydawca: Blood Harvest Records

I jest kolejny bardzo dobry, żeby nie powiedzieć wybitny strzał w pysk z Kanady. Po zajebistej EP „Evil Antichrist Hordes” kanadyjski Burialkult dorobił się w końcu debiutanckiego długograja „A Call from Beyond the Grave”. I wiecie, co napiszę?

Jest kurewsko dobrze! EP pokazała, jaką kapelą jest Burialkult i co potrafią najlepiej. Ich wersja Black Metalu dokurwia bezkompromisowym grobowym brzmieniem, toporną pracą gitar i wokalem plującym jadem w kierunku bezbronnych owieczek. Wszystko mi tu pasuje i układa się w jedną wielką bluźnierczą całość. Nie jest to płyta dla wielbicieli wymuskanej krystalicznej produkcji ani dla entuzjastów gitarowych masturbacji. Jest tu czyste szaleństwo, nienawiść, wojna i chaos. Najlepiej przy tej płycie się najebać i drzeć mordę o piątej nad ranem: Eeeeeeeeeeternal Sssssssatan!! Co miałem przyjemność raz zrobić hehe. Na szczęście sąsiad, najprawdopodobniej również najebany, spał w najlepsze i go te bluźnierstwa wykrzykiwane przed poranną jutrzenką nie obudziły hehe.

Reasumując: płyta nie dla ciot. Mięsisty kawał zgniłego Black Metalu zagranego w sposób tak prosty, że nie da się przy tym spokojnie usiedzieć na dupie. Brać, póki jeszcze w cebulandi jest ten materiał dostępny!

Ocena 9/10

Tracklist:

1. Hossana in the Depths
2. By Satan Possessed
3. Blasphemous Infuneral
4. Throne of Disease
5. Eternal Satan
6. Filth
7. A Call from Beyond the Grave
8. I am Torment
9. Spell of Black Vomit
10. Provocations
11. Necrotormentor
12. Desecrate the Temple
Autor

859 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *