Brutally Deceased „Dead Lovers’ Guide”

Wydawca: Lavadome Productions

Taki staruch to ma dobrze, dla niego obecny old school, to był new school. Nie musi się napinać i zakrywać daty urodzenia w dowodzie, żeby się  koledzy nie skapnęli, że jak Dismember wydawał pierwsze demu, to jego rodzice byli dopiero na etapie fascynacji swoimi duszami, a nie kwestią prokreacją. Biedni są Ci, którzy muszą udowadniać, że chociaż to nie były ich czasy, to je potrafią zrozumieć. I zagrać tak, aby stara gwardia odmłodniała i łezka się jej w oku zakręciła.

I taki  Brutally Deceased postanowił pokazać, że Czesi potrafią grać oldschoolowy szwedzki śmierć metal, ze szczególnym uwzględnieniem motoryki i wewnętrznego „fu” jednego zespołu, no dobra dwóch. Bez wątpienia krążek „Dead Lovers’ Guide” to w pierwszej kolejności dla fanów takiego łupania. W drugim szeregu powinien on zgromadzić wszystkich tych, którzy lubią po prostu solidny muzyczny napierdol. Nie jest to płyta w żadnej mierze oryginalna, czy specjalnie widowiskowa. To jest moi drodzy, kawał porządnego śmierć metalu mającego swoje korzenie w Szwecji i jak już wspomniałem, tychże się trzymający. I mnie się to podoba, bo lepiej, żeby powstało nawet 100 tysięcy grających to samo śmierć metalowców, niż jeden zespół próbujący złagodzić nieco death metal, dodając skrecze i teksty o byciu alone, ale czekaniu na jedyną miłość. Reasumując, Brutalny Decesaed w żaden sposób mnie nie zaskoczył. Równy, grany z zaangażowaniem (co słychać), solidny death metalowy wykurw. No i to brzmienie. Debiut jak się patrzy  I zgadnijcie kogo scoverowali…

Panowie we wkładce dziękuję wszystkim tym, którzy pozwolili im pozostać na właściwiej ścieżce. Nie wiem o kogo chodzi, ale zasadniczo ten ktoś ma u mnie browar. Z Polski. Zespół ten przypadł mi do gustu jeszcze z jednego względu. Perkusista napierdala w Jig-Ai, a ja ten band darzę wielkim uczuciem.

Ocena: 8/10

Tracklist:

01. Lustful Sodomy in the House of God
02. Dead Lovers’ Guide
03. Blissful Desecration
04. They Shall Feast
05. …And Here I Die Forsaken
06. A Life Once Aborted
07. Demise of the Human Swine
08. All That Rots and Withers
09. Override of the Overture
Autor

3708 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *