Brutalcore / Gore Obsessed „2 Bone Chilling Shockers”

Wydawca: Exterminal Productions

Kurwa, jak ja nie lubię akurat takiego grind’u. A tu jeszcze w dwóch na jednego.

Dostałem ja proszę Was split meksykańsko – holenderski. Choć szczerze mówiąc wolałbym chyba paczkę z marihuaną i tequillą. Bo przesłuchałem ten materiał pewnie z trzydzieści kilka razy (przy długości całości równej mniej niż kwadransa nie jest to wyczyn) i nie jestem bogatszy o nic. Żadne nowe doznania, żadne nowe panetnty, nawet łeb mi się nie pobujał. Pierwszą kapelą jest Brutalcore (nie, to nie gatunek, oni naprawdę tak się nazywają) z Turcji. Cóż, może i próbują ułożyć niezłe riffy, ale ja tu widzę jedną dużą kupę muzyki. Z naciskiem na kupę. Brzmienie nieciekawe, muzykę przykrywa świniakowanie wokalisty więc nawet nie wiele słychać. I cover. Nie zgadniecie – Mortician. Jak lubię tą kapelę, to Brutalcore jakoś na mnie nie działa. Drugim zespołem jest Gore Obsessed. Na pięć minut ich materiału z dwie minuty to sample z filmów. Niektóre nawet gdzieś już słyszałem. W tym przypadku jest chyba jeszcze gorzej. Do tego mają automat, któego nie za bardzo mogę słuchać. A w zasadzie to „ma automat”, gdyż Gore Obsessed to łanmenband. I też mają cover Mortician. W ogóle mnie ta muzyka nie ruszyła i choć zazwyczaj nie przeszkadza mi odtwórstwo to w tym przypadku chyba wolę posłuchać prawdziwego Impetigo czy Mortician właśnie.

Ogólnie to ten split jest bardzo przeciętny. Obie kapele są siebie warte. Osobiście radzę omijać z daleka, no ale wiadomo, że grindowcy to lekko skrzywione ludzie i nigdy nie wiadomo co im się spodoba.

Ocena: 2×4/10

Tracklist:

1. Brutalcore – Collapsed Towers
2. Brutalcore – Zombie Mater
3. Brutalcore – Carrion Kind Of Society
4. Brutalcore – Dead & Buried (Mortician Cover)
5. Gore Obsessed – Rotting Cunt Of A Dead Whore
6. Gore Obsessed – Four Teenage Fucks & A Maniac
7. Gore Obsessed – A Case Of Medical Malpractice
8. Gore Obsessed – Bathroom Molester
9. Gore Obsessed – I’m a Necrophile
10. Gore Obsessed – Driller Killer
11. Gore Obsessed – Slaughterhouse (Mortician Cover)
Autor

12006 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *