Bloodstrike „Necrobirth”

Bloodstrike  NecrobirthKontakt: Bloodstrike

Ostatnio miałem przyjemność recenzować fajną demówkę Dysangelium a tu kolejny debiutancki materiał, który naprawdę przypadł mi do gustu.

Mowa będzie o pochodzącym zza oceanu Bloodstrike i demówce „Necrobirth”. Mimo, że to tylko trzy numery to już można stwierdzić, jakie dźwięki upodobali sobie amerykanie i jaką ścieżką będą podążać. Będzie to death metal w stylu amerykańskim (może jest to „masło maślane”, ale trzeba o tym wspomnieć, hehe). Co ciekawe, pierwsze moje skojarzenia powędrowały w kierunku Funerus i nie wiedziałem czemu. Olśniło mnie, gdy odwiedziłem ich metalowe archiwum. Okazało się mianowicie, że gardłowe bulgoty wytwarza kobieta. Chyba jednak coś w manierze growlujacych lasek jest… mamy wrażenie, że jakiś ten death metal inny hehe. Ja już kiedyś wyrażałem swoje zdanie, co do kobiet na wokalu w metalowej kapeli wiec nie będę się powtarzał. W tej kapeli mi to jednak nie przeszkadza i dlatego mogę wam Bloodstrike z czystym sumieniem polecić. Myślę, że warto będzie zwrócić uwagę na ten zespół i wypatrywać ich debiutu, bo atrakcji dla wielbicieli deciora starej szkoły tam na pewno nie zabraknie.

Strasznie krótka mi wyszła ta recenzja, ale myślę, że w recenzji demówek właśnie o to chodzi. Bloodstrike zapowiada się bardzo dobrze.

Ocena: 7,5/10

Tracklist:

1. In Death We Rot  
2. Skeletal Remains  
3. Serpent Son
Autor

791 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *