Blood Mortized „Bestial”

Wydawca: Chaos Records

Że ja wcześniej nie znałem tej kapeli. Blood Mortized zaskoczył mnie niezmiernie pozytywnie swoim najnowszym EP i jednocześnie zachęcił, a wręcz zmusił do zapoznania się ze starszym wydawnictwem.

Ale nie o debiucie dziś mowa, ale właśnie o EP zatytułowanym Bestial. Zajebisty kawał szwedzkiego wałkowania, cztery numery, które walą po pysku i nie przepraszają. Gdzie jak nie na północy ma powstawać taka muzyka? Zajebiste gęste brzmienie, miażdżąca praca perkusji i dość czytelny, ale odhumanizowany wokal, który rozrywa mózg na części. Razem bije to niemiłosiernie, chłosta aż miło i daje kopa w dupę, który wypierdala człowieka na orbitę. Naprawdę żałuję, że wcześniej nie miałem pojęcia o istnieniu tej kapeli, ale obiecuję się poprawić. To trio naprawdę zasługuje na uwagę i jeśli jest jeszcze jakiś ignorant jak ja, który dopiero, co poznał tą kapelę to niech zapozna się z debiutem natychmiast. Ja zaraz zaczynam szperać w jego poszukiwaniu słuchając jednocześnie tych zajebiście soczystych dźwięków.

Czekać należy też na drugi album – myślę, że jeśli pójdą tą drogą to będzie konkretny kawał mięsa. Brać, kupować, nie żałować!

Ocena: 9/10

I po angielsku na Old Death Metal Webzine.

Tracklist:

  1. Bestial

  2. Of Dust & Doom

  3. Shadow of the Quarter Sun

  4. Rekviem

Autor

815 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *