Blasphamagoatachrist „Black Metal Warfare”

Wydawca: Nuclear War Now! Productions

Dobra, gdy na jednej demówce (nie mylić z domówką, choć tam pewnie dopiero rozjeb by się dział) spotykają się muzycy Blasphemy oraz Goatpenis to raczej nie można liczyć, że dostaniemy coś przeznaczonego dla każdych uszu.

Już sama nazwa nowopowstałego tworu… w zasadzie można powiedzieć – nowotworu… sugeruje, że będzie działo się piekło i że żaden jeniec się nie ostanie. No i spełnia się ta przepowiednia. Na „Black Metal Warfare” dostajemy 100% czarnego metalu z Ross Bay. Już samo intro z wyjącymi syrenami i kroczącym wojennym werblem wprowadza nas w adekwatny nastrój. Adekwatny znaczy wojenny berserk, jak pitbull po amfetaminie. Dzika szarża gitar, którym wtóruje opętana sekcja rytmiczna są wspaniałym podkładem do dzikich wojennych komend wykrzykiwanych przez Nocturnal Grave Desecratora. Nic tu nowego, szczególnie w tak konserwatywnej i ograniczonej muzyce jak ta. I pewnie wielu z Was zapyta z jakiego chuja się urwałem, że kasecie z tak oklepanymi dźwiękami daję takie noty jak niżej. Po prostu to jest mój styl czarnego metalu, w którym kapel niby sporo, ale tylko kilka – kilkanaście potrafi wjechać na taki poziom. I o dziwo – młodzieży wśród nich niewielu, bo pokażcie mi dwudziestoparolatków w takich Abhomine, Death Worship czy właśnie Blasphemagoatachrist. No nie ma. Tu nie ma młodych gniewnych, a starzy wkurwieni. I ja to kupuję.

Dobra, moi mili – dla mnie to jest totalny rozjeb na najwyższym poziomie. W ciemno polecam tak naprawdę każdemu. Zginiecie wszyscy, ale Szatan rozpozna swoich.

Ocena: 10/10

Tracklist:

1. Ze Blasphamagoatachrist Machine
2. Tyrannic Empire
3. Blasphamagoatachrist
4. Black Metal Warfare
5. Fire Demons of Blokula
6. The Final Blood Orgy
7. Ravens Soaring Over Ross Bay
Autor

12170 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *