Assembly Of Light „Assembly Of Light”

Wydawca: At A Loss Recordings

Po włączeniu tej płyty miałem sporą zagadkę… Wciskam „play” a tu całkiem ciekawe chóralne intro, następny numer to samo, też chóralne śpiewy.

Myślę, co jest grane: kolejne intro – niemożliwe, odtwarzacz my py trzy mi pojebał kolejność utworów i wrzucił outro jako następny numer (Oracle już poruszał ostatnio ten temat w jednej recenzji ale i jak powtórzę za nim– jeżeli komuś się wydaje że dostajemy promówki na limitowanych winylach to się grubo myli hehe).Nic z tych rzeczy. To jest właśnie taka muzyka. Muzyka tworzona przez chór Assembly Of Light i znajdująca się na płycie o tym samym tytule. Chóralne śpiewy, na których powiem szczerze nie zmam się za grosz. Nie wiem, czym to jest inspirowane, nie wiem, z jakiej epoki ani w jakim stylu. Po prostu nie mam o tej muzyce zielonego pojęcia. Zastanawiam się, jaki jest sens wysyłać nam takie promówki. Czy ktoś tam w piekle dba żeby długowłosa brać dostąpiła również tego typu duchowych uniesień. Czy związane jest to z poprawą wrażliwości metalowców i otwarcie ich na inna muzykę? Nie wiem. Wiem jednak, że taki materiał może się przydać, kiedy znudzi się mam napierdalanka oraz łomotanina i postanowicie na chwilę się odprężyć niekoniecznie z kuflem browara w łapie i fajką w ryju.

Oceny nie będzie, bo jak ja mam ocenić muzykę, na której się kompletnie nie znam? Ma ktoś ochotę na chwilę w krainie łagodności to niech posłucha Assembly Of Light. Tyle mam na ten temat do powiedzenia. 

Tracklist:

01. Inside
02. Transitions
03. Treelights
04. Into The Woods I
05. Into The Woods II
06. Into The Woods III

Autor

791 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *