Annihilation Vortex “Nihilistic Spheres”

Wydawca: Putrid Cult

Patrzcie Państwo! Muzycy znani między innymi z UR i Martwej Aury wydobyli na świat nowy projekt! Zowie się to Annihilation Vortex a długograj zatytułowano “Nihilistic Spheres“.

I tutaj pierwsza niespodzianka zamiast szkalowania Chrystusa i jego ekipy muzycy zdecydowali się, że położą ciepły parujący klocek na koran. Wyrażą również swą niechęć na temat postępującej islamizacji Europy. Bardzo ładnie.

A jaka jest druga niespodzianka? Łbem będziecie machać do tego jak opętani. Chłopaki określają swoją muzykę jako Nihilistic Death/Black Metal. I jest to konkretny strzał w pysk. Wszystkie riffy zahaczają black metalową otoczkę by zaraz ni z gruchy i pietruchy jebło death metalowe piekło podlane staro szkolnym sosem. Dodajcie do tego jeszcze wokal sklejony idealnie pod tą death metalową modłę, to bójcie się boga! Tudzież w tej wersji allaha. Szybko, brzydko i smrodliwie. Chociaż zdarzają się chwilowe momenty na odsapnięcie i są odegrane w typowym stylu dla Martwej Aury spoko, ale wolałbym non stop jadący buldożer hehe.

Przyznam całkowicie szczerze, że nie spodziewałem się, że album ten będzie tak fajnie zrealizowany. Jest to coś świeżego, niekoniecznie muzycznie, ale tematycznie na naszym podwórku. Długo nad nim nie posiedzicie, bo trwa jakieś 25 minut, ale jest to naprawdę dobrze spędzony czas. Zwłaszcza druga połowa albumu, gdzie chłopy jeszcze bardziej się rozkręcają i napierdalają tymi riffami, ile wlezie. Na przykład w „Shrine of Death”, które zrywa papcie z nóg. Życzę im dalszego rozwijania i trzymam kciuki by następny matex był jeszcze lepszy i plugawszy.

Słuchać i wpierdalać kanapkę z boczkiem.

Ocena: 7+/10

Tracklista:

1. Intro

2. Mortal Madness

3. Annihilation Vortex

4. Let the Nothingness Consume Us!

5. Nihilistic Spheres

6. Shrine of Death

7. Factories

Autor

216 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *