Ad Hominem „Slaves of God to the Gallows (The Preemptive Strike 0.1 Reworks)”

AdHominemSlavesOfGodCOVER-300x300Wydawca: Darker Than Black Records

Osobiście uważam różne remixy, czy inne re-przeróbki za coś niepotrzebnego. Takie rzeczy to według mnie wydaje się wyłącznie po to żeby małym nakładem roboty wydębić od bezkrytycznych fanów kolejne ciężko zarobione pieniądze.

W przypadku Ad Hominem „Slaves of God to the Gallows (The Preemptive Strike 0.1 Reworks)” mam wrażenie, że sytuacja jest podobna – jednak tym razem muzyka się broni. Kolaboracja Ad Hominem i industrialistów z greckiego PreEmptive Strike 0.1 naprawdę daje radę i przypomina ze wszech miar nasz rodzimy Iperyt. Mamy tu cztery numery i w całości elektroniczne intro, które zwiastuje, co mniej więcej będzie nam niszczyło błonę bębenkową przez najbliższe dwadzieścia minut. Na pierwszy ogień idzie „Slave of God” – w oryginale zajebisty numer a tu dodatkowo okraszony solidnym bitem. No nic jak nasz Iperyt hehe. Kolejny kawałek też świetnie „odnajduje” się w tej konwencji. „Dictator”, bo o nim mowa naprawdę miażdży w tym wydaniu. Świetnie by się to sprawdzało na żywo. Pozostałe dwa kawałki już mi tak dobrze nie robią jak dwa pierwsze, ale też poziom jest wysoki. Naprawdę fajny materiał. Czekam jak pojebany na nowy krążek naszych rodzimych dewastatorów z Iperyt a tu taka niespodzianka.

Dzięki „Slaves of God to the Gallows (The Preemptive Strike 0.1 Reworks)” przypomniało mi się jaki rozpierdol może zrobić Black Metal rozsądnie wymieszany z elektroniką. Choćby z ciekawości sprawdźcie jak to wygląda w wypadku Ad Hominem!

Ocena: 8/10

 

Autor

858 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *