Skip to main content

Przygotowujący się do marcowej premiery swojej trzeciej w dyskografii, a pierwszej w barwach SELFMADEGOD RECORDS, pełnowymiarowej płyty grindcore’owy kwartet STRAIGHT HATE udostępnił teledysk do jednego z najintensywniejszych utworów z Slaves Of Falseness zatytułowanego Yorkshire Ripper.

Yorkshire Ripper opowiada historię angielskiego seryjnego mordercy Petera Sutcliffe’a, oskarżonego o śmierć trzynastu kobiet oraz usiłowanie zabójstwa kolejnych siedmiu pomiędzy 1975 a 1980 rokiem. Animowany teledysk, opowiadający przemianę zalęknionego dziecka w krwawego oprawcę, stworzony został przez Grymm.

Teledysk do Yorkshire Ripper udostępniony jest pod tym linkiem:

Slaves Of Falseness to tytuł trzeciego pełnego krążka kapeli, który został nagrany w dwóch lokalizacjach: Roslyn Studio z producentem Krzysztofem Godyckim oraz we własnym studio zespołu, Sound Territory z basistą Przemysławem Bojarem, który odpowiada także za miks i mastering. Okładkę oraz całą oprawę graficzną wykonał Maciej Kamuda (Agathocles, Deivos, Parricide, Throneum). Album wydany zostanie 10 marca 2023 roku w Selfmadegod Records.

Tracklista:

1. Decay

2. Cursed

3. Yorkshire Ripper

4. Infester

5. Spongers

6. Egzystencja

7. Corrupted Leader

8. Selfness

9. Awhile

10. Stalker

11. Inhuman Justice

12. The Curtain Has Fallen

13. Poison Ivy

14. Offender

15. Slaves Of Falseness

16. Yesterday

Straight Hate – chełmsko/lubelska załoga grindcore/death, założona w 2008 roku. W 2014 roku zespół wydaje swoją debiutancką epkę Mental Disorder, oraz split tape z indonezyjskim Speedy Gonzales. W 2016 roku ukazuje się debiutancki album grupy Every Scum Is A Straight Arrow oraz split 7″EP, współdzielony z Neuropathią. Trzy lata później, powstaje druga płyta zatytułowana Black Sheep Parade. W roku 2020 zostaje wydany split 7″EP z Nuclear Holocaust, East Grind Attack. Straight Hate z powodzeniem prezentował się na wielu koncertach i festiwalach w Polsce, Czechach oraz Litwie z kapelami zakorzenionymi w undergroundzie. Zespół zakończył właśnie pracę nad trzecim albumem Slaves Of Falseness, który wydany zostanie w marcu 2023 roku.

STRAIGHT HATE online:

https://www.facebook.com/sthtpl/
https://straighthatepl.bandcamp.com/

SELFMADEGOD online:

https://www.selfmadegod.com
https://www.facebook.com/selfmadegod
https://www.selfmadegod.bandcamp.com
https://www.instagram.com/selfmadegod_records
https://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

buryfication
Newsy

Wieści od Buryfication

OracleOracle13 lipca 2024

Skomentuj