Skip to main content
18 lutego premierę miał drugi długogrający album pleszewskiej HYDRY! Wydawnictwo zatytułowane „Beyond Life And Death” to pięć utworów inspirowanych tradycyjnym doom metalem oraz stoner rockiem. Płyta ukazała sie nakładem labelu Piranha Music.
POSŁUCHAJ:
(lub na popularnych serwisach streamingowych)
 
Materiał został nagrany w Studio Acoustic, a za nagranie, mix i mastering odpowiedzialny jest Marcel Kraszkiewicz. Okładkę zaprojektował Paweł Miodek” Mioduchowski (Dopelord).
HYDRA powstała w 2019 roku w Pleszewie. Ich muzyka oparta jest na ciężkich motywach inspirowanych przede wszystkim pierwszymi płytami Black Sabbath, dodatkowo uzupełniona mnóstwem zapadających w pamięć melodii. W 2020 roku wydali swój pierwszy album „From Light To The Abyss”, który został entuzjastycznie przyjęty w stoner / doom metalowym podziemiu.
W marcu zespół rozpocznie trasę promującą nowy album:
05.03 – Poznań / Pod Minogą
18.03 – Warszawa / Chmury 
19.03 – Kraków / Warsztat
20.03 – Katowice / Katofonia
08.04 – Łódź / Wooltura 
09.04 – Gdańsk / Drizzly Grizzly
10.04 – Toruń / NRD 
22.04 – Wrocław / Church of Doom Festival / Liverpool 
23.04 – Płock / Rock69 
 
Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj