Skip to main content
SELFMADEGOD RECORDS z dumą prezentuje wydanie debiutanckiej płyty duetu HUMAN CORPSE ABUSE
Powstały pośród parujących i gnijących bagien Wirginii, wijący się w posoce bękart zwany HUMAN CORPSE ABUSE wypluł z siebie pierwszy zgniły owoc, któremu nadał tytuł Xenoviscerum. 12-utworowe obrzydlistwo łączy najcięższe i odrażające elementy goregrinde’a, powerviolence, death metalu, d-beatu i punka. Napisany i zarejestrowany w piwnicznym studio Shelby’ego Lermo (Vastum, Ulthar) Xenoviscerum przynosi infuzję uderzającej brutalności z bezlitosnymi partiami perkusyjnymi Adama Jarvisa (Pig Destroyer, Misery Index, Lock Up).
Meandrując między spazmatyczną tematyką przerażających, zmutowanych kreatur, halucynogennego okultyzmu i Cronenbergowskiego body horroru Xenoviscerum atakuje kanonadą blastów oraz bombardujących i wykręconych gitar, kumulujących się w anihilacyjnym We Are All In Hell z gościnnym udziałem Todda Jonesa z Nails. Mastering Grega Wilkinsona z legendarnego Earhammer Studios czyni Xenoviscerum jednym z najobrzydliwszych, plugawych i unikalnych debiutów.
Xenoviscerum wydany został w formie cd dostępnym tutaj oraz dedykowanej koszulki dostępnej tutaj
Zainteresowani otrzymają link do promo Xenoviscerum na wetransfer!
Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

oldskull
Newsy

Oldskull debiutuje

OracleOracle26 marca 2021

Skomentuj