Skip to main content
set (1)Już za niespełna trzy tygodnie, 21 grudnia 2015 r. premierę będzie miał Psalms of Morbid Existence, długo wyczekiwany drugi album fanatyków zgniłego death metalu z Dira Mortis. Wydaniem płyty zajmie się krakowska Defense Records.
Krążek został nagrany na przełomie 2014 i 2015 r. w składzie: Leszek Makowiecki – gitary, Mścisław – bas, gitara solowa, Vizun – bębny i Łukasz Gliński – wokale. Realizacją materiału zajął się tradycyjnie Krzysztof Godycki (Roslyn Studio), a grafikę sprokurował PenisPsa.
Rozkład jazdy „Psalms…” przedstawia się następująco:

1. Filth Agonizing Echoes Of Putrid Invocation
2. Humanity Enforcement Proceedings
3. Dawn Of Psychotropic Ages
4. Transcendental Fleshless Incineration
5. Adoration Of Transcended Essence
6.Self – Destructive Salvation
7. Cold Uncreation
8. Slavery (KRABATHOR cover)

Wytwórnia  uruchomiła już pre-order krążka, dzięki któremu Dira Mortis ma szansę zamiast pustego stołka zagościć przy waszych wigilijnych stołach. Album można zamówić w dostępnym tylko w przedsprzedaży lukratywnym pakiecie z koszulką:
 
lub solo:
Aby nie kupować kota w worku, w oczekiwaniu na fizyczną wersję albumu, już dziś możecie kontemplować w całości te mocarne, adwentowe pieśni, skierowane głównie do tych, którzy podzielają estetykę „radical putrid death metal” a’la Incantation, Cianide, Autopsy, Benediction, Asphyx, Bolt Thrower, Pungent Stench czy nawet Winter. Jednym słowem to, co najlepsze w europejskiej i amerykańskiej szkole death metalu zapakowane w jednym pudełku. Zresztą oceńcie sami, jakiej klasy metal śmierci wykuwany jest w polskich kuźniach, bowiem na stronach MUSICK Magazine Psalm Of Morbid Existence dostępny jest w całości do przedpremierowego odsłuchu:
 
 
Więcej informacji:

 

Oracle
17037 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Verberis debiutuje

OracleOracle7 kwietnia 2014

Skomentuj