Skip to main content
PercivalSchuttenbach02Percival, jeden z najważniejszych w kraju zespołów tworzących muzykę w klimacie medieval folk/power folk zapowiada współpracę ze studiem CD Project RED w ramach której Percival przygotuje część ścieżki dźwiękowej do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Do nagrań wykorzystane zostaną tradycyjne słowiańskie instrumenty, które pomogą twórcom gry w stworzeniu niezwykłej atmosfery oddającej charakter wykreowanego świata. Premiera gry zapowiadana jest na przyszły rok. Tutaj więcej szczegółów:https://www.cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,2008 a pod tym adresem najnowszy zwiastun gry: http://www.youtube.com/watch?v=By701w8Y-2k
Tak muzycy zespołu komentują swój udział w produkcji trzeciej części Wiedźmina: “Mamy ogromną przyjemność powiadomić wszystkich naszych fanów, że nasza muzyka będzie częścią tła dźwiękowego w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Jest to dla nas bardzo wzruszająca i radosna chwila. Wszyscy, którzy interesują się sagą o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego oraz bardzo udaną grą „Wiedźmin” wydaną przez CD Project Red wiedzą, że nazwa naszego zespołu wywodzi się  właśnie od postaci pochodzącej z tego świata. Możliwość uczestniczenia w czymś tak  legendarnym i kultowym jak „Wiedźmin” jest dla nas najwspanialszym ukoronowaniem kilkunastoletniej pracy.”
banner_black-altar_suicidal
Oracle
16864 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Carpathian Forest przerywa ciszę

OracleOracle20 października 2012
Newsy

Nowy materiał od Sodom

OracleOracle13 września 2018

Skomentuj