Skip to main content

Amerykanie z PATHOLOGY (brutalny death metal), na których czele stoi perkusista Dave Astor (współzałożyciel m.in. Cattle Decapitation), powrócą z nowy albumem „Unholy Descent” 17 maja nakładem Agonia Records. Zespół ujawnił pierwszy singiel „Cult of the Black Triangle”, wraz z klipem wideo, który jest dostępny poniżej.

17 kwietnia rozpocznie się północnoamerykańska trasa koncertowa PATHOLOGY„Apocalyptic Spring Tour 2024”. Jako support zagrają NecroticGoreBeast oraz Aethereus

„Unholy Descent” to hybryda ostrych jak brzytwa gitar, brutalnych wokali oraz perkusyjnych kaskad, które spowiną słuchacza w miażdżącym uścisku. Album opowiada o starożytnych kosmitach i spiskach, wplatając ulotne melodie w nieustającą szarżę.

„Unholy Descent” nagrano i zmiksowano w Sharkbite Studios (AbortedAll Shall PerishDecrepit Birth). Za konsolą zasiadł Zack Ohren. Masteringiem zajął się Alan Douches z West West Side Music (OriginCannibal CorpseCattle Decapitation). Autorem okładki jest Pär Olofsson (ExodusAbysmal DawnImmolation). Autorką zdjęć zespołu jest Nikki Astor.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy udostępnić światu nasz nowy album,” komentuje Dave Astor. „Jego tematyka obraca się wokół spisków i starożytnych mitów, jednocześnie wprowadzając do muzyki nowe elementy. Tworzenie tego albumu było niesamowicie przyjemnym procesem i mamy nadzieję, że nasi fani docenią go tak samo jak my”.
 

Death metal w wydaniu PATHOLOGY cechuje zawziętość i nieustępliwość, napędzana przez nieustanny głód tworzenia porywającej muzyki poruszającej głębokie tematy. Formację założył w 2006 Dave Astor, były  współzałożyciel The Locust oraz Cattle DecapitationPATHOLOGY tworzy i występuje w swoim najsilniejszym składzie, do którego należą Dave Astor (perkusja), Daniel Richardson (gitara), Richard Jackson (bass) i Obie Flett (wokal). Muzyka PATHOLOGY to intensywne połączenie brutalnych riffów, miażdżącej perkusji i mrocznej symboliki. Ciężkie rytmy i nieustępliwy styl przekładają się na urzekającą brutalność, za sprawą której zespół  wyrobił sobie markę. Odbył liczne występy w Ameryce Północnej, Meksyku, Kanadzie i Europie, dzieląc scenę z renomowanymi artystami, takimi jak ObituaryDeicideNileVaderImmolation czy Grave. Jego imponująca baza fanów – licząca ponad 225 000 obserwujących w mediach społecznościowych – jest świadectwem zapału, jaki wzbudza wśród swoich sympatyków.

Utwory:
01. Intro
02. Cult of the Black Triangle
03. Hermetic Gateways
04. Psychotronic Abominations
05. Summon the Shadows
06. Whispers of the Djinn
07. Archon
08. Malevolent Parasite
09. Diabolical Treachery
10. Demons in the Aether
11. Punishment Beyond Comprehension
12. Apostles of Fire
13. A World Turned to Ashes

Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowa płyta Ghoul

OracleOracle31 października 2011

Skomentuj