Skip to main content

Wydawca: Pulverised Records

Oto i dostajemy coś jakby wstęp do Singapurskiej Konwencji Proprzemocowej. Wstęp, bo debiutancki materiał Offset to tylko dziesięć minut, a ja liczę na więcej.

Bo ilekroć odpalam „Bent Benevolence” to obawiam się, że założą nam tu w redakcji niebieską kartę, bo ta EPka spuszcza słuchaczowi całkiem przyzwoity wpierdol. Offset w doskonały sposób miesza klasykę grindu w postaci Napalm Death z crustową klasyką i kapelami jak Nausea, Discharge, dodając do tego odrobinę punkowego attitude znanego choćby z płyt G.B.H. Całość nie dość że bije po ryju niesamowicie, to robi to w taki przyjemny, rock’n’rollowy, skoczny sposób. Wszystko jest utrzymane na wysokich obrotach, może poza „Playhell”, kawałkiem nieco posępniejszym, mroczniejszym, który koniec końców również się rozkręca jak pijany tatko w gorączce sobotniej nocy. I może oryginalności na „Bent Benevolence” brak, ale nadrabiają pasją i agresją. No i mają świetną okładkę!

Krótka recenzja, ale dłuższa będzie następnym razem. Poza tym nie mam czasu, napierdalam razem z Offset.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Plunged Into (2:04)
2. Plugged Illusion (2:19)
3. Playhell (1:30)
4. Plagueatory (3:41)

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

khar sulde
Newsy

Khar Sulde debiutuje

OracleOracle17 lipca 2020
Newsy

Wieści od Soul Collector

OracleOracle11 września 2015

Skomentuj