Skip to main content

Jest to nowy włosko – polski projekt założony przez Ricka Costantino udzielającego się min w Schizo i Krigere Wolf, który zaprosił do współpracy wokalistę Shadowa (Black Altar, Ofermod live) i perkusistę Krzysztofa Klingbeina (min. Belphegor live, ex Vader live).

Debiutancki album „Where Emptiness Is All” ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku nakładem Odium Records.  Muzykę zespołu można określić jako atmosferyczny black metal, który powinien przypaść do gustu fanom Ruins of Beverast, Vemod, czy Mgła.

Do produkcji płyty zaangażowani zostali Dionysis Dimitrakos z Descent studio i Devo Andersson (ex Marduk) z Endarker studio.

Rick określa muzykę i przekaz zespołu jako duchową podróż do introspekcji, w relacji z naturą i wizją kondycji człowieka.

www.facebook.com/HYLband

www.odiumrex.com

www.facebook.com/odiumrex

www.instagram.com/odiumrecords

www.odiumrecords.bandcamp.com

www.youtube.com/odiumrec

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj