Skip to main content

Formacja Atropine powstała w październiku 2009 roku w Rzeszowie – w sercu województwa podkarpackiego. Od czasu jego powstania dość często skład zespołu ulegał zmianom, a w 2015 roku  zaczął aktywnie koncertować. W lutym 2019 kapela wydała swój pierwszy pełnometrażowy album zatytułowany „Death is Coming…„. W 2020 roku do zespołu dołączył Jakub „Skiborg” Skibiński i podczas pandemii koronawirusa zespół rozpoczął pracę nad muzyką na nowy album studyjny.

Komentarz zespołu odnośnie nowej płyty: „Jeśli chodzi o utwory z drugiego studyjnego albumu zatytułowanego „Sanity Desecration” to kompozycje stały się wyrazem wstrętu spowodowanego pogarszającą się kondycją psychiczną ludzkości. Społeczeństwo stało się coraz łatwiejsze do manipulacji, co wykorzystują jednostki posiadające władzę i pieniądze. Osoby takie częściej wykazują oznaki dehumanizacji i skłonności psychopatycznych. Zdrowy rozsądek, trzeźwość i racjonalne myślenie stają się obecnie domeną nielicznych. Wojna totalna jest blisko.

Muzykę zarejestrował, zmiksował i poddał masteringowi Paweł Leniart w Dźwiękonarium Studio (Diaboł BorutaPandrador). Za okładkę płyty odpowiada wokalista zespołu – Jakub „Skiborg” Skibiński.

Data premiery nowej płyty formacji Atropne zaplanowano na 29 września 2023 roku. Pre-order jest dostępny w sklepie wytwórni Via Nocturna Records.
POSŁUCHAJ SINGLA „Fallen”
na kanale Death Metal Promotion ➡

Oracle
17028 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

le morte
Newsy

Le Morte debiutuje

OracleOracle12 września 2023

Skomentuj