Skip to main content

Holenderski zespół death metalowy Bloodphemy wyda swój piąty album studyjny „Dawn Of Malevolence17 listopada 2023 roku za pośrednictwem wytwórni Non Serviam Records.

Czerpiąc inspirację z Florydy, Szwecji oraz swojego dziedzictwa, ci Holendrzy wyróżniają się agresywnym death metalem, łącząc nowoczesne i klasyczne style z ciężką atmosferą. Przygotuj się na otchłań głębokich rykliwych wokali, ciężkie, wolno pełzające żałobne pieśni oraz szybkie, psychotyczne rzeźnie, które będą skłaniać cię do kiwania głową. Opowiadają mroczne, psychotyczne historie zarówno w tekstach swoich piosenek, jak i podczas koncertów na żywo. To niszczycielski, grzmiący i bardzo mroczny death metal!

„”Dawn Of Malevolence” to album koncepcyjny, jak tłumaczy zespół: „To mroczna i przekręcona opowieść o młodym chłopcu, którego jedynym wspomnieniem jest okropny szpital psychiatryczny, w którym dorastał; wśród obłąkanych, agresywnych ludzi i sadystycznego personelu. Po latach cierpienia i tortur w końcu udaje mu się udawać normalność i w końcu zostaje wypuszczony na świat, którego nie zna ani nie rozumie. Ten przerażający świat wywołuje u niego wspomnienia gniewu i przemocy z jego wczesnej młodości, gdy wreszcie łapie ułamek przeszłości, który zawsze wydawał się poza zasięgiem.

Przytłoczony tymi przeżyciami, popada coraz głębiej w obłęd, zabijając ludzi wokół siebie i trafiając z powrotem w to samo okropne miejsce, w którym spędził cały ten czas. Tym razem, uzbrojony w nową żądzę krwi, przysięga zabić wszystkich tam, którzy mu zaszkodzili, i wyrusza na drogę zemsty”.

„”Dawn Of Malevolence„” będzie dostępny na kasecie, digipak CD, limitowanej zielonej płycie winylowej oraz w formie cyfrowej.

Zamów swoją kopię już teraz

CASSETTE: https://www.non-serviam-records.com/products/bloodphemy-dawn-of-malevolence-cassette

CD: https://www.non-serviam-records.com/products/bloodphemy-dawn-of-malevolence

VINYL: https://www.non-serviam-records.com/products/bloodphemy-dawn-of-malevolence-green-vinyl

DIGITAL: https://non-serviam-records.bandcamp.com/album/dawn-of-malevolence

BLOODPHEMY online:

https://www.facebook.com/bloodphemy
https://www.instagram.com/bloodphemy

NON SERVIAM RECORDS online:

http://www.non-serviam-records.com/

http://www.facebook.com/nonserviamrecords

http://www.instagram.com/non_serviam_records

https://www.youtube.com/c/NonServiamRecords/
https://www.cutt.ly/non-serviam-records-spotify
Oracle
16982 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

DVD Infidel

EfEf10 kwietnia 2012

Skomentuj