Skip to main content

Dira Mortis1Nowa płyta DIRA MORTIS gotowa!

Deathmetalowcy z DIRA MORTIS donoszą, że nowa płyta zespołu ukaże się jeszcze w tym roku.

„Ukończyliśmy pracę nad następcą „Euphoric Convulsions”. Nowy album nosi tytuł „Psalms of Morbid Existence” i ukaże się na przełomie jesieni i zimy 2015 r. Zabieramy się za prace nad szatą graficzną i mamy nadzieję, że niebawem podamy dokładną datę premiery i wszystkie szczegóły związane z przedsięwzięciem, które pochłonęło 2 lata naszej ciężkiej pracy. Oddamy w wasze ręce ponad 40 minut muzyki, która na pewno nie łagodzi obyczajów. Mała ciekawostka – album zamknie cover Krabathor.” – mówi Leszek Makowiecki, gitarzysta formacji.

Płyta została nagrana na przełomie 2014 i 2015 roku w Roslyn Studio pod okiem Krzysztofa Godyckiego, w składzie Leszek Makowiecki (gitary), Mścisław (bas), Vizun (bębny) i Łukasz Gliński (wokale). Znane są też tytuły utworów, które złożą się na „Psalms of Morbid Existence”. Będą to „Humanity Enforcement Proceedings”, „Dawn of Psychotropic Ages”, „Addoration of Transcended Essence”, „Self Destructive Salvation” oraz „Slavery”, wspomniany cover Krabathor, pochodzący z EP „Mortal Memories”. Póki co, trwają negocjacje z potencjalnymi wydawcami.

Zespół postanowił też upublicznić nagrania z koncertu grupy, zagranego w ramach Goat Horns Fest w 2013 r., które pierwotnie były dodatkiem dla posiadaczy kompilacji „Rusty Razor Cuts”. Jak argumentują muzycy „jakość tamtej wersji video była niesatysfakcjonująca, stąd będąc uczciwymi wobec naszych odbiorców, zdecydowaliśmy się jego ponowną, tym razem szerszą publikację, z poprawioną kompresją obrazu, w jakości HD”. Zainteresowanych odsyłamy pod ten link:https://youtu.be/qv8zVBiEWfo

Więcej informacji: www.facebook.com/diramortis

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj