Skip to main content

Trasa Frontside plakat_0Trzy zasłużone załogi dla rodzimego ciężkiego grania, Frontside, Virgin Snatch i Chainsaw, ruszą na wspólną trasę koncertową po Polsce! Każda z kapel na żywo wypada świetnie, każda prezentuje inną odmianę mocnej muzyki. I każda zaprezentuje nowe kawałki.

FRONTSIDE (Sosnowiec) a.d 2014 Hard-Rock:
Wiekowo najstarszy i najbardziej doświadczony w tym zestawie jest Frontside. W 2013 roku kapela świętowała 20-lecie powstania. Deathcore’owcy z Sosnowca dorobili się w tym okresie opinii jednego z najlepszych zespołów śpiewających po polsku. Za swoją twórczość, a konkretnie za album „I odpuść nam nasze winy”, kapela Mariusza „Demona” Dzwonka została nagrodzona Fryderykiem. Na 2014 rok Frontside przygotował siódmy studyjny materiał, „Sprawa jest osobista”. Muzycy zabawili się na nim konwencjami, które w niemałym stopniu miały wpływ na ich artystyczny rozwój i zrobili to w sposób po prostu arcymistrzowski, do tego z lekkim przymrużeniem oka. Jak kapela Demona połączy metalową (i nie tylko) klasykę z albumu „Sprawa jest osobista” z łojeniem z płyt wcześniejszych? Nadarzy się idealna okazja, aby się o tym przekonać podczas koncertów.
http://www.frontsiderocks.com/
https://www.facebook.com/frontsideofficial

VIRGIN SNATCH (Kraków) Thrash-Metal:
Krakowski Virgin Snatch jak żaden inny polski metalowy zgrabnie połączył thrash metal z death metalem. Kiedyś na basie grał w nim Titus, filar Acid Drinkers. Jego bas słychać na dwóch pierwszych krążkach – „S.U.C.K.” i „Art Of Lying”. Oprócz nich kapela nagrała „In The Name Of Blood” i „Act Of Grace”, zaś na 2014 rok przygotowała piąty album, „We Serve No One”. Nagrany został w zmienionym składzie. Już bez Jacka Hiro (Sceptic), którego zastąpił Paweł Pasek (Decapitated), dołączając do Zielonego (wokal), Grysika (gitary), Jacko (perkusja) i Anioła (gitara basowa). Soczyste partie gitarowe oraz potężny wokal Zielonego, mającego jeden z najlepszych growlingów w Polsce – to znaki szczególne stylu Virgin Snatch. Dawno nie grali trasy po kraju dlatego warto wybrać się na koncerty i przekonać się, w jakiej są formie i jak nowe kawałki sprawdzają się na żywo.
https://www.facebook.com/virginsnatch

CHAINSAW (Bydgoszcz) Heavy-Metal:
Najwięcej melodii na koncertach usłyszycie dzięki reaktywowanej w 2011 roku świetnej bydgoskiej załodze Chainsaw, która przed laty nagrała jedną z najlepszych polskich płyt w stylistyce klasycznego heavy – „The Journey Into The Heart Of Darkness”. Koncertowali po Europie (gdzie dystrybuowane były ich płyty), supportowali legendarny pierwszy głos Iron Maiden, Paula Di’Anno, grali ze wszystkimi wielkimi polskiej sceny metalowej. Już po reaktywacji w 2011 roku grupa własnym sumptem wydała DVD z koncertem z okazji 15-lecia istnienia, a w 2013 roku przygotowała nowy krążek studyjny „War Of Words”. Materiał z niego pochodzący Chainsaw będzie promować na pierwszej od dłuższego czasu trasie koncertowej.
https://www.facebook.com/ChainsawPL
http://www.youtube.com/watch?v=ftHfOLwql6U

Zagrają:
FRONTSIDE (Sosnowiec) a.d 2014 Hard-Rock
Virgin Snatch (Kraków) Thrash-Metal
Chainsaw (Bydgoszcz) Heavy-Metal

+ support w każdym mieście

Data, miasto, klub:
13.03 Kraków “Fabryka
14.03 Wrocław “Alibi”
15.03 Poznań “Pod Minogą”
16.03 Katowice “Mega Club

20.03 Rzeszów “Vinyl”
21.03 Warszawa “Proxima”
22.03 Bielsko Biała “Rude Boy”
23.03 Łódź “Dom”

27.03 Toruń “Lizard King”
28.03 Szczecin “Wasabi”
29.03 Gdańsk “B90”
30.03 Olsztyn “Andergrant”

Informacji o poszczególnych koncertach prosimy szukać na stronach klubów orazwww.knockoutprod.net, będziemy wszystko na bieżąco aktualizować.

Bilety w wybranych punktach sprzedaży będą się pojawiały sukcesywnie i pod koniec stycznia będą już dostępne w każdym mieście.
Bilety kolekcjonerskie można już zamawiać przez www.knockoutprod.net

Drzwi: 18:00
Start koncertów: 18:30
Ceny biletów: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu.

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Oracle
16856 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj