Skip to main content

Już 22 lipca (piątek) w mury klubu Piekarnik w Piekarach Śląskich zagości kolejna edycja „Night Of Terror”. Impreza skierowana głównie do miłośników piekielno-ekstremalnych doznań odbędzie sie tym razem w typowo śląskiej obsadzie.

Wystąpią: *Exhalation *- przyprawiony oldschoolową nutą death metal znany m.in. z debiutu „Whorecaust” wydanego dla Redrum666. (www.myspace.com/Exhalationpl)

*Diabolicon* – black metalowa zaraza z udziałem muzyków Throneum, Besatt czy Dimidium Mei. (www.myspace.com/diabolicon666)

*Deprived* – krwisty, szczery do bólu i ciężki jak diabli death metal z Tarnowskich Gór. (http://www.myspace.com/depriveddeathmetal)

*Negathor* – bezkompromisowy black metal z Gliwic z muzykami Decline, Mystes i Dimidium Mei na pokładzie.

*Eviscerated* – brutalny death metal w śląskim stylu.( www.myspace.com/evisceratedofficial)

Szczegóły: NIGHT OF TERROR 5/4 22 lipca 2011, godzina 18:00 Klub PIEKARNIK/Piekary Śląskie Ul. Wyszyńskiego 49

Wjazd 8 ZŁ

Dojazd: – *z Katowic* – ul. Mickiewicza (autobus 860, wysiadka Szarlej Wyszyńskiego) – *z Bytomia* – dworzec (autobus 114, wysiadka Szarlej Szpital) – *z Tarnowskich Gór* – dworzec (autobus 192, wysiadka Szarlej Poczta) – *z Będzina* – ul. Kościuszki (autobus 24 lub 99, wysiadka Szarlej Wyszyńskiego) – *z Gliwic* – autobus 850 z pl. Piastów do Bytomia Dworzec, następnie z dworca autobus 114 wysiadka Szarlej Szpital.

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

cmpt
Newsy

EPka CMPT końcem maja

OracleOracle10 maja 2021

Skomentuj