Zmiany w składzie Blaze of Perdition

Days Of No Light 2015Jako, że trasa Days of No Light wkrótce, Blaze of Perdition ogłasza co następuje:

Nowym członkiem jest młody osobnik o psudonimie Devasto – nie, nie jest on nikim znanym, to świeża krew. Pierwotnie miał on przejąć rolę basisty, jednakże pewne zdarzenia losowe spowodowały, że znalazł się na drugiej gitarze, natomiast Revenger powrócił na bass.

Rolę frontmana na większości trasy przejmie enigmatyczny Rattenkönig – zdolny i doświadczony frontman z odległych zakątków południa.

Wyjątek będzie stanowił gig w Lublinie, na którym wystąpimy z naszym oryginalnym mistrzem ceremonii Sonneillonem. Niewątpliwie będzie to dla nas wyjątkowy performance, to też z pewnością będzie się on nieco różnił od tego, co ujrzycie podczas dalszego ciągu trasy.

Mamy nadzieję, że docelowo wrócimy do pierwotnego składu koncertowego. Aktualnie Sonneillon skupia się na materiale studyjnym, natomiast jego rolę na scenie będzie odgrywał godny następca. Mogą się pojawić wyjątki od reguły, jednak na dzień dzisiejszy ograniczają nas techniczne możliwości. Mamy również nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie zmianie. Warto zaznaczyć, że czysto wokalna forma S. jest bardzo dobra, problem stanowią jedynie sprawy logistyczne, gdyż przy jego aktualnym stanie zdrowia nie możemy sobie pozwolić na bardziej odległe wyjazdy.

Reszta składu pozostaje bez zmian.

Aktualny live line-up:

Rattenkönig – wokal
XCIII – gitara
Devasto – gitara
Revenger – bas/dodatkowy wokal
Vizun – perkusja

Autor

12456 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *