Zmiana miejsca wrocławskiego koncertu Sepultury

sepultura_zapowiedz_wro_zmiana_0Knock Out Productions informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem i galopująca sprzedażą biletów wrocławski koncert Sepultury zaplanowany na 13.11 w klubie Stary Klasztor zostaje przeniesiony do klubu Eter. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.
To będzie wyjątkowy koncert:
Po pierwsze, brazylijska formacja będzie świętować swoje 30-lecie – usłyszymy wiele numerów, które od lat nie mieściły się w koncertowych setlistach Brazylijczyków.
Po drugie, to będzie tzw. „early show”, więc nie ma obaw, że kogoś ominie piątkowe imprezowanie.
Prezentujemy rozkład jazdy na to wydarzenie:

18:30 Drzwi
20:00-… Sepultura

SEPULTURA (Brazylia) thrash metal, groove metal, death metal:
Ta nazwa mówi wszystko. Wielka legenda metalu, twórcy klasycznych płyt „Beneath The Remains”, „Arise”, „Chaos A.D.”, „Roots”. Którzy tak wspaniale wkomponowali muzykę etniczną w granie ekstremalne, którzy nagrywali z autentycznymi brazylijskimi indianami. Ambasadorzy ostrego grania z Brazylii, bezdyskusyjnie najwybitniejsi przedstawiciele metalu z kraju Pelego, Neymara, karnawału w Rio, ponętnych kobiet na Copacabanie.
A wszystko zaczęło się w 1984 roku w Belo Horizonte od decyzji dwóch nastolatków, braci Maxa i Igora Cavalerów, o założeniu zespołu i łojeniu ostrej muzyki po tym, jak kumpel podsunął im do posłuchania płytę Venom. Reszta to już historia, której karty zapisywali bądź zapisują: Andreas Kisser, Paulo Jr., Wagner Lamounier, Roberto Raffan, Jairo Guedz, Jean Dolabella, Eloy Casagrande.
Z Sepulturą po Maxie i Igorze jest trochę jak z Marillion, czy, żeby być bliżej stylistycznie i ideologicznie, z Mayhem. Pewna grupa uznaje tylko zespół z Fishem / Euronymusem oraz dokonania z nimi w składzie, inni nie mają nic przeciwko poznawaniu muzyki, którą tworzy wcielenie obecne. Andreas, Paulo, Derrick Green i Eloy Casagrande nic sobie nie robią z docinków, zbywają pytania o reaktywację najsłynniejszego składu Sepultury i konsekwentnie pracują na powiększenie dorobku. Wyprodukowany przez Rossa Robinsona (nadał brzmienie „Roots”) album „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart” z 2013 roku to dowód na to, że brazylijska kapela z Amerykaninem na wokalu wciąż ma coś ciekawego do powiedzenia na styku thrashu, death metalu i groove metalu.
Sprawdź, jeśli lubisz: Slayer, Machine Head, Soulfly, Kreator…
http://sepultura.com.br/
https://www.facebook.com/sepultura
https://www.youtube.com/watch?v=MwfZlUH1y9s

Zagrają:
SEPULTURA (Brazylia) thrash metal, groove metal, death metal

Kiedy: 13 (piątek) listopada 2015
Gdzie: Wrocław @ Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Bilety dostępne także:

Wrocław:
Sklep Maksel, ul. Rynek 31/32 (Dom Handlowy Feniks, 5 pietro)
Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

Oraz:
TicketPro
E-Bilet
Eventim
Muno.pl/ Biletomat
Więcej informacji niebawem.

Zapraszamy!

Autor

12148 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *