Zbiórka na chłopaków z Blaze Of Perdition

blaze of perditionPoniżej dane subkonta fundacji, na które można wpłacać pieniądze dla poszkodowanych chłopaków z Blaze of Perdition.

Numer rachunku: PL76 1440 1101 0000 0000 1642 7648
SWIFT / BIC: NDEAPLP2
Waluta: PLN
Właściciel: POLSKA FUNDACJA MUZYCZNA

W treści możecie wpisywać nazwę zespołu, cokolwiek. Rachunek służy tylko do wpłat na rzecz Blaze of Perdition.

Można wpłacać też waluty obce, zostaną automatycznie przewalutowane na PLN wg aktualnie obowiązujących kursów walut w banku.

ACHTUNG:
Dzięki waszej pomocy i waszym wpłatom uzbieraliśmy do tej pory: 21999,39 PLN na rachunku bankowym oraz 2118,84 z Pay Pala. Dużo środków z PayPala jest w drodze, dzisiaj spokojnie powinno być ponad 30 tys, PLN. Środki za moment zostaną przeze mnie przekazane na rachunek PFM. Wszystko co w tzw. międzyczasie będzie do mnie wpływać, zostanie przekazane niezwłocznie również na wskazany nr konta.
Wszystkim, którzy włączyli się w akcje swoimi wpłatami, spamowaniem, aukcjami itd. składam podziękowania. Szczególnie słowa wdzięczności należą się dwóm osobom: Mintajowi Maciej Mnt Mińczykowski oraz Piotr Weltrowski. Zbiórka to był pomysł Mintaja, a ten kiepski pomorski dziennikarzyna skierował info o zbiórce do mas. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Autor

11994 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *