Wznowienia demówek Vader

1397037_10153340046169517_2784487423544227244_oInfo od Witching Hour Productions:

Z dumą i ogromną radością informujemy o oficjalnej współpracy jaką podjęliśmy z legendarnym VADER!

Na początek współpracy, a dokładnie już za miesiąc zostanie otwarty oficjalny ekskluzywny sklep połączony z platformą komunikacyjną zespołu VADER którego Witching Hour Productions jest providerem, już dzisiaj zapraszamy na stronę:

www.vaderempire.pl

gdzie można zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące zarówno sklepu jak i wszelkich nowości dotyczących zespołu VADER, a oficjalne otwarcie nastąpi już 14 GRUDNIA!!!

Natomiast wczesną wiosną ukażą pierwsze ekskluzywne limitowane wydawnictwa zespołu VADER w postaci vinyli, kaset oraz Cd, sygnowane logiem naszej wytwórni ,które będzie można nabyć jedynie na stronie sklepu zespołu!!! . Ten cykl wydawniczy rozpoczniemy od trzech legendarnych dem zespołu:

„LIVE IN DECAY”, ”NECROLUST” oraz „MORBID REICH”!!!

Wraz z wydawnictwami ukaże się specjalne DVD oraz Specjalny album w twardej oprawie z wczesnymi wywiadami, niepublikowanymi zdjęciami, materiałami, oraz informacjami i specjalnymi notkami przygotowanymi na to wydawnictwo . Obecnie nad graficzną stroną tego wydawnictwa pracuje CHRIS MOYEN!

Wkrótce więcej informacji!!!
ZAPAMIĘTACJE DATĘ 14.12.2014!!!

Autor

12275 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *