Wiosenne zapowiedzi Hellthrasher Productions

Po lutowej premierze mini-albumu Into Darkness oraz wydanym przed dwoma tygodniami winylu Funerus, Hellthrasher Productions zapowiada swoje pierwsze tegoroczne „full-lengthy”.

Już 25 marca ukaże się długo oczekiwany, drugi krążek płockich death metalowców z Kingdom. Płyta „Morbid Priest of Supreme Blasphemy” to 10 numerów wypełnionych ponurym, surowym death metalem, skrojonym według najlepszych staroszkolnych wzorców, odsyłających do dokonań Bolt Thrower, Angelcorpse czy Dead Congregation. Jak twierdzi sam zespół – “Morbid Priest” to zdecydowanie najmroczniejsze i najbardziej brutalne z ich dotychczasowych wcieleń. Całości dopełnia doskonała oprawa graficzna autorstwa Bartka Kurzoka, znanego ze współpracy m.in. z Ectovoid, Hell United, Demonic Slaughter i Abigail. Dwa nowe nagrania są dostępne do odsłuchu za pośrednictwem profilu bandcamp wytwórni.

Na 1 kwietnia wyznaczono z kolei premierę kompaktowej reedycji debiutanckiej płyty enigmatycznych brytyjczyków z Abyssal, parających się klimatycznym blackened deathem, łączącym wpływy eksperymentalnego metalu spod znaku Mitochondrion i Portal z klasycznym old-schoolem ze wschodniego wybrzeża USA w stylu Immolation i Incantation. Album „Denouement” ukaże się również w formie limitowanego winyla (premiera jesienią). Równolegle, kanadyjski label Profound Lore Records wypuszcza oficjalne wznowienie najnowszego krążka grupy, “Novit enim dominus qui sunt eius”, dostępnego od kilku dni w Polsce w dystrybucji Hellthrasher.

Przedsprzedaży obydwu nadchodzących wydawnictw można wypatrywać na dniach w internetowym sklepie wytwórni: www.hellthrasher.com/shop

Autor

467 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *