Winylowe plany Hellthrasher Productions

Undergroundowa oficyna Hellthrasher Productions ujawniła listę wydawnictw, które wkrótce ukażą się jej nakładem na czarnych krążkach.

Po obiecującym starcie w postaci wydanego przed miesiącem winyla greckich death metalowców z Resurgency, wytwórnia przymierza się do marcowej premiery znakomitego, drugiego albumu projektu ‚Państwa McEntee’ – Funerus – „Reduced to Sludge”. Rok wcześniej, kompaktową wersję wydało prowadzone przez lidera Incantation wydawnictwo Ibex Moon Records. Za produkcję płyt odpowiedzialny jest mastermind Edge of Sanity – Dan Swano.

Kolejną z planowanych premier jest 10-calowa wersją splitu Claws/Grave – Waxx „Pestilent Formation”. Grave Wax to supergrupa w skład której wchodzą m.in. legendarny rysownik Mark Riddick oraz wokalista Kam Lee, znany z wczesnego wcielenia Death, a także zespołów Massacre, Bone Gnawer i The Grotesquery przez wielu uważany za jednego z prekursorów death metalowego growlu. Claws to z kolei solowy projekt lidera fińskiego Hooded Menace. Split „Pestilent Formation” ukaże się w zupełnie nowej, w stosunku do CD, oprawie graficznej autorstwa Riddicka.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy nakładem Hellthrasher wyjdą także 2 winylowe wydawnictwa greckiego black metalowego trio Serpent Noir, z muzykami Embrace of Thorns, Nefandus i Ofermod w składzie. Ich debiutanckie MLP „Sanguis XI” zostanie wypuszczone na licencji amerykańskiego labelu Daemon Worship Productions, natomiast pełnowymiarowy album „Seeing Through The Shadow Consciousness (Open Up The Shells)” w kooperacji ze wspomnianą wytwórnią. Okładkę LP zaprojektował Timo Ketola – autor loga Opeth, layoutów Marduk czy okładek Watain.

Wreszcie, po sukcesie drugiego krążka tarnowian z Hell United, swojego 12-calowego odpowiednika doczeka się też płyta „Aura Damage”.

Wśród przyszłorocznych planów Hellthrasher nie brakuje również premier na CD – szczegóły poczynań labelu można śledzić na oficjalnym profilu: www.facebook.com/hellthrasher.prod oraz stronie www.hellthrasher.com

Autor

447 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *