Winylowa reedycja debiutu The Axis of Perdition ukaże już 15 września wspólnymi siłami Musica Noire i Arachnophobia Records

Po latach niebytu, pochodzący z Anglii blackmetalowo-industrialny projekt Axis of Perdition powraca, by przypomnieć o swoim debiucie, „The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)”. Solidnie ponad dekadę od czasu premiery, album ten nadal zaraża toksycznym klimatem, a zderzenie z kakofonicznymi riffami, opętanymi partiami wokali i mechanicznymi rytmami może zapędzić najbardziej zaprawionego słuchacza na skraj szaleństwa. W czasach, gdy słowo „dysonans” nie jest już synonimem odwagi w muzyce, chaotyczny sznyt „The Ichneumon Method” może trafić w oczekiwania tych, którzy wciąż szukają prawdziwie ekstremalnych dźwiękowych doznań.

Specjalnie z myślą o tym wznowieniu, materiał został zmiksowany i zremasterowany przez Haldora Grunberga (Satanic Audio).

The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)” ukaże się na standardowym czarnym, złotym i ściśle limitowanym winylu typu marble. Dostępny będzie dzięki Arachnophobia Records i Musica Noire.

Autor

12148 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *