Wieści z Odium Records: pre order i klipy promujące nowe albumy Taran i Nigredo

Odium-new-netPod koniec stycznia w Odium Records będą miały miejsce 2 premiery:

Po X latach wraca TARAN z pełnym albumem o tym samym tytule. Do odsłuchania i obejrzenia jest premierowy utwór „Dominus Muscarum”: http://youtu.be/6uE55OlV3Uk Płyta została nagrana w drugiej połowie 2014 w eXe Labolatories i zmasteringowana przez Tore Stjerna w Necromorbus Studio. Znajduje się na niej 7 utworów + intro i outro oraz cover Immortal „Unsilent Storm in the North Abyss”. Spodziewajcie się bezlitosnego ciosu i radykalnej propagandy.

 

 

 

Drugim wydawnicwem jest debiutancki mini album greckiego NIGREDO „Facets of Death”. Do odsłuchania jest premierowy utwór „”Nihilistic Iniquity”: http://youtu.be/U3YgFHmDzQ8 Pomimo, ze zespół jest nowy, to grają w nim doświadczeni muzycy z takich zespołów jak Thou Art Lord, Ravencult, czy Dodsfall. Płyta ukaże się jako limitowany digi pack z bookletem i zawiera muzykę dla fanów Celtic Frost, Mayhem, Watain, czy Deathspell Omega. Produkcja miała miejsce w berlińskim 210 Studios (Keep of Kalessin, Solefald). Zespół hołduje ortodyksyjnemu Kultowi Śmierci.

 

Pod poniższym adresem można już składać pre ordery na płyty (sklep jest w trakcie przebudowy):

www.odiumrex.com/webshop

Cena za sztuke 25zł. Przy zakupie obydwu tytułów promocja 40zł + poczta.

Odium Records i dystrybucja przeniosła niedawno swoją siedzibę do Londynu.

www.odiumrex.com

www.facebook.com/odiumrex

www.odiumrecords.bandcamp.com

www.youtube.com/odiumrec

Autor

12473 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *