Wieści od The Order of Apollyon

Francuzi z THE ORDER OF APOLLYON (black/death metal) ogłosili tytuł i datę wydania swojego trzeciego albumu. Wydawnictwo nosi nazwę „Moriah” i ukaże się 26 październkia nakładem Agonia Records. Na YouTube można obejrzeć wideo z sesji nagraniowej płyty:     

https://youtu.be/lFgM2CgL7J0

THE ORDER OF APOLLYON powstał w 2008 z inicjatywy ówczesnych muzyków AbortedBST (również ex-AosothVI) oraz Dana Wilding. Ich debiutancki album „The Flesh” ukazał się w 2010, a kolejny, „The Sword And The Dagger”, pięć lat później; oba w barwach Listenable Records. Podczas prac nad drugim albumem skład zespołu uległ gruntownej przemianie. Dan Wilding dołączył do składu Carcass i zarówno on, jak i pozostali muzycy, rozeszli się z powodu niedających się pogodzić harmonogramów. W konsekwencji do BST dołączyli muzycy znani z Francuskiej sceny black/death metalowej, a w tym SR (Hell MilitiaTemple Of Baal), AK (MerrimackVorkreistDecline Of The I) i JZ

Najnowszy album „Moriah” został po raz pierwszy nagrany w stałym składzie, który w równym stopniu przyczynił się do powstania krążka. Nagrania odbyły się w dwóch studiach: BST Studio oraz Studio de Saint-Loup (perkusja). 

Okładka, formaty albumu i przedsprzedaż zostaną ogłoszone niebawem.

Skład:
BST – gitary, wokal
SR – gitary, wokal
AK – bass, wokal
JZ – perkusja

Autor

10582 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *