Wieści od Sphere

sphere_membersMiło nam ogłosić, że trzeci pełny album warszawskiego SPHERE ‘Mindless Mass’ ukaże się z nalepką Deformeathing Production już 19.06.2015.
Spodziewajcie się brutalnego death metalu w najczystszej postaci! Mocnego, ciężkiego, gitarowego albumu, z sieczką blastów i wściekłych wokali. Ta płyta, niczym Arnie w Commando, pozostawia po sobie „just bodies”.
Jak mówi zespół „jest to naturalna konsekwencja drogi obranej na Homo Hereticus, muzycznie dojrzalsza, lirycznie mniej symboliczna, bardziej dosadna. Nie ma przebacz, morda w piach i dociskamy butem”.
Album, z gościnnym udziałem Jacka Hiro, który nagrał solówkę do utworu „Leash”, został zarejestrowany w Sound Division Studio, z überasem Filipem „Heinrichem” Hałuchą za gałkami, który też zmiksował i wyprodukował album.
Okładką i szatą graficzną zajął się lubelski magik P., mający w swoim portfolio grafiki dla Origin, Witchmaster, Infernal War czy Impiety. Całość będzie wydana w formie digipacka z 12-stronnicową książeczką.
Pre-Order:
http://deformeathing.com/index.php/sphere-mindless-mass-cd-digipack-pre-order.html

Autor

11769 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *