Wieści od Neolith

No to robimy przedruk newsa, jakiego przysłała Ekipa Neolith. „W maju nakładem niemieckiej Godeater Records ukaże się winylowy siedmiocalowy split w formie pięknie wydanego gatefolda, na którym znajdzie się nasz utwór „Of the Angel and his Orison”. Miło nam poinformować, że kapelą, która będzie z nami dzieliła ten split będzie legenda polskiego Death Metalu powracający po 18 latach ciszy Betrayer!!! Wypatrujcie tego wydawnictwa i bądźcie czujni, ponieważ nakład tego wydawnictwa będzie limitowany!
Cały czas trwają prace nad materiałem na nasz czwarty album, ale wszystko idzie zgodnie z planem. Do tego stopnia, że na czerwiec zarezerwowalimy Kola Studio w Sanoku!!! „Infernalism” będzie zawierał osiem numerów utrzymanych w klimacie tego, co znalazło się na „Iter Ad Inferni”, jednak mylę, że nikogo nie zdziwi fakt iż przygotowaliśmy również kilka niespodzianek.
Chcieliśmy Wam również przypomnieć, że cały czas możecie przeczytać i obejrzeć nas również na Facebooku, ReverbNation, na naszym oficjalnym kanale Youtube.
W związku z pracami nad nowym materiałem na razie nie planujemy w najbliższym czasie koncertów, choć nie wykluczamy, że późną wiosną jednak będzie można nas zobaczyć na żywo!!! Bądźcie czujni!!!
Let’s Make Hell!!!”

Autor

12161 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *