Wieści od Neolith

 

 

Przekazujemy info od Neolith:

No to dzisiaj lecimy na ostro z garścią newsów z naszego obozu. Myślę, że raczej Was ucieszą nasze wieści, ale musimy zacząć w nieco smutniejszym tonie… Otóż, po 10 latach wspólnego grania rozchodzą się nasze drogi z perkusistą Irkiem „Beast” Gawlikiem. Za te wszystkie lata i zajebiste chwile chcieliśmy mu podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na drodze muzycznej, osobistej i zawodowej! Thanx Bro!!!
To teraz same dobre rzeczy, które mamy Wam do przekazania, a jest tego sporo… Wychodzimy na finisz prac nad nową płytą, która będzie nosiła tytuł „I Am the Way”. Będzie to ośmioutworowy koncept album, który chcemy zarejestrować jesienią tego roku. Bębny na nasz 5-ty album nagra młody, ale super zdolny i zajebisty bębniarz Daniel Rutkowski Drummer, którego na pewno kojarzycie z grania w Embrional. Już teraz możemy Wam powiedzieć, że będzie to najpotężniejsza płyta Neolith z miażdżącymi partiami bębnów, które na pewno wprowadzą do naszej muzyki masę świeżości i jeszcze więcej brutalności. Reszta składu pozostaje bez zmian, a o rozpoczęciu sesji nagraniowej, miejscu nagrań czy tez wydawcy poinformujemy Was już wkrótce.

Stay Immortal & Let’s make Hell!!

Neolith commando AB2018″

Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *