Wieści od Kata

kat luczykThrash metalowy Kat & Piotr Luczyk przedstawił kilka szczegółów odnośnie nowego albumu. Płyta będzie zatytułowana „Breath of the alive worlds” i ma być odpowiedzią na nową wersję „666”. Zespół oparł się tu na innej klasycznej płycie Kata – „Oddech Wymarłych Światów”. Jak mówi jednak Piotr: „Trochę się pozmieniało. Przede wszystkim uznaliśmy, że satanistyczy image był dobry na lata osiemdziesiąte, ale nie w XXI wieku. Dlatego też mimo zmiany instrumentarium – gitary zostaną zastąpione przez harmonijki ustne i kobzy – transformacji uległy również teksty. Kilka nowych tytułów to „Boskie Mieszkanie II” czy „Magia Wstrzemięźliwości”. Pierwszy koncert promujący nowy album będzie miał miejsce już wkrótce, bo 4 maja. „Podobnie jak w przypadku koncertu w katowickim Spodku, który również odbył się w maju zeszłego roku, nasz wokalista będzie specjalnie ucharakteryzowany. Wówczas chodziło o mistrzostwa świata we wschodnich sztukach walki, teraz będzie to strój kominiarza. Dlaczego? Bo 6 maja wypada akurat święto kominiarza”.

Autor

12148 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

3 komentarze

  • Dałem się nabrać. Ale błąd jest – słowo alive nie łączy się bezpośrednio z rzeczownikiem. Poprawnie brzmiałoby to Breath of the Living Worlds 🙂 Choć z drugiej strony czemu mistrze krzyż w tornistrze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *