Wieści od Fleshworld

 

“The Essence Has Changed, but the Details Remain” to tytuł nadchodzącego albumu Fleshworld, który ukaże się 11 października za pośrednictwem This Charming Man Records. Pierwszy singiel zatytułowany “The Map”, daje wgląd w esencję obecnego brzmienia grupy. Stanowi pomost pomiędzy przeszłością zespołu, a ciągłym poszukiwaniem swojego miejsca, nie tylko w dark-hardcorowych ramach, ale także w black metalu, improwizacji i hałasach. Album nagrany został na setkę w Monochrom Studio pod nadzorem Satanic Audio, miksem i masteringiem z kolei zajął się Sylvain Biguet, odpowiedzialny również za brzmienie Birds in Row, Death Engine, czy As We Draw. Youtube:

 Spotify: https://open.spotify.com/album/42tJoD6q62SgcWu9v6L71r?si=mZvKdVhTRR67LZyEvkw7nQ https://facebook.com/fleshworld www.fleshworld.pl

Autor

12489 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *