Wieści od Disloyal

disloyalPrzesyłamy wieści od Disloyal: W końcu nadszedł ten dzień, kiedy chcemy z dumą zaprezentować wam okładkę do najnowszej płyty DISLOYAL, która będzie nosiła tytuł “GODLESS”. Autorem okładki jest bardzo zdolny grafik/fotograf Piotr Hałasik (wszystkim, którzy chcieliby się zapoznać z twórczością Piotra zapraszamy na jego profile (www.facebook.com/pages/Piotr-Hałasik-Photography/674449529251880 ,www.facebook.com/DARKPAINT.airbrush ) .
Na nadchodzącej płycie będzie można usłyszeć 9 nowych utworów. Oto tytuły (kolejność przypadkowa): Dybbuk, Corporate Beasts, Self-carving Titan, The Chastener, Give Place Unto Wrath, Mechanism of Deceit, Mors Imperator Mundi, On The Ashes Of The World, New Enemy Rising.
Obecnie jesteśmy na końcowym etapie miksów i masteringu, nad którymi meczą się Aro i Jarek z Monroe Sound Studio (www.facebook.com/MonroeSoundStudio) . Płyta ma być gotowa pod koniec kwietnia 2014 i od razu zabieramy się za poszukiwanie wydawcy. Spodziewajcie się w maju traileru GODLESS!!!!!!!

Autor

12006 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *