Wieści od Dira Mortis

Jesienią tego roku Dira Mortis u boku czeskich tuzów death metalu z Hypnos ruszy z kolejną serią koncertów promujących ich drugi album „Psalms of Morbid Existence”. W październiku i listopadzie zespół odwiedzi 6 miast w Polsce i na Słowacji. W polskiej części trasy udział weźmie również krakowski Deathreat oraz zaproszeni na poszczególne koncerty goście. Szczegółowa rozpiska poniżej.
12.10.2017 Kraków / ZetPeTe
Southern Discomfort #50 – Voidhanger, Hypnos, Dira Mortis, Deathreat
13.10.2017 Tarnów / Przepraszam
Hypnos, Dira Mortis, R.O.D., Deathreat
14.10.2017 Lublin / Kandeja
Thrash Attack Lublin #25 – Hypnos, Dira Mortis, R.O.D., Deathreat
Hypnos + Dira Mortis
15.11.2017 Bratislava / Randal
16.11.2017 Banska Bysrica / Tartaros
17.11.2017 Poprad / Rock Fabric
Po zakończeniu koncertowej promocji „Psalms of Morbid Existence”, Dira Mortis zajmie się przygotowaniem kolejnej płyty, którą planuje nagrać w 2018 roku.
Ponadto, od sierpnia 2017 roku skład Dira Mortis poszerzył się o kolejnego muzyka w osobie Kamila Stadnickiego, na codzień udzielającego się w Deivos i Ulcer. Kamil przejął w zespole obowiązki basisty, a tym samym Mścisław będzie pełnić rolę drugiego gitarzysty, tak jak miało to miejsce przy okazji ostatnich koncertów.
Zespół pracuje również nad klipem do utworu „Self-Destructive Salvation” z ostatniej płyty Dira Mortis. Realizacją obrazu zajął się Rafałe Chmielewski z SHOCK STUDIO (https://www.facebook.com/SHOCK-Studio-528274873867633/), odpowiedzialne między innymi za teledyski Parricide (https://www.youtube.com/watch?v=avWLQxgp33c), Incinerator (https://www.youtube.com/watch?v=NRXYyksLyhk) czy Tupolev Disaster (https://www.youtube.com/watch?v=-oCGyH_qRnU). Informacje o premierze teledysku niebawem.
Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *