Wieści od Deviation

deviationKilka newsów od death metalowego Deviation:

Ponieważ, już za równy miesiąc zamierzamy wystąpić na żywo na 2 koncertach, supportując Weteranów polskiej sceny death metalowej z zespołu TRAUMA, postanowiliśmy ogłosić OFICJALNY SKŁAD ZESPOŁU DEVIATION.
Jesteśmy szczerze zadowoleni z nowego wokalisty i jednocześnie mamy szeroką nadzieję, iż żadne zmiany w tym składzie już nie nastąpią, i będziemy mogli jak najdłużej w takim składzie koncertować i nagrywać płyty.

OFICJALNY SKŁAD ZESPOŁU DEVIATION:

Ojciec – vocals
Zielak – guitar
Jacob – guitar
Meat – bass
Harry – drums

Rzeczami wokalnymi w zespole DEVIATION od dzisiaj zajmuje się Ojciec, znany z grindowego, krakowskiego zespołu Ojciec Dyktator oraz grindowo/hardcorowego zespołu Bottom, z Katowic.

W linku poniżej możecie przesłuchać sobie najnowszej pełnej płyty zespołu Ojciec Dyktator, gdzie będziecie mogli ocenić, jakimi możliwościami wokalnymi dysponuje Ojciec, i czego mniej więcej będziecie mogli spodziewać się po partiach wokalnych na nowej płycie DEVIATION.

http://oxdx.bandcamp.com/album/666-cm

W tym składzie DEVIATION wystąpi na najbliższych koncertach 6.12.13 w Warszawskiej Harendzie, oraz 7.12.13 w Chorzowskiej Leśniczówce.

Teksty i partie wokalne do pełnej płyty DEVIATION są już układane. W związku z tym zamierzamy uchylić rąbka tajemnicy i na najbliższych koncertach w grudniu zagramy dla Was parę nowych utworów, które nie były przez nas wcześniej grane na żywo!

Autor

12145 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *