Wieści od Christ Agony

chagonyPo czterech latach od wydania „Nocturn” z nowym materiałem powraca CHRIST AGONY! „Black Blood” – bo taki tytuł nosi nowe wydawnictwo, to trzyutworowa EPka zapowiadająca przyszłoroczną,  dziewiątą płytę zespołu, która także pojawi się w barwachWitching Hour Productions.

CHRIST AGONY wraca zarówno brzmieniowo jak i kompozycyjne do swoich najlepszych czasów. Na nowych nagraniach słychać wyraźnie klimat lat 90. i kultowego „Moonlight”! Sam Cezar skomentował to krótko: „Koła Czasu zatoczyły Krąg… Czarna Krew Wszechświata sączy jad w piekielnych żyłach”.

Nagrań dokonano w Studio666, a nad całością graficzno-produkcyjną czuwał BLACKTEAMMEDIA(http://www.blackteammedia.pl/). Wydawnictwo ukaże się już 1 listopada w formie digipaka, kasety oraz 12” limitowanego do 300 sztuk, czarnego vinyla. Dostępna będzie także limitowana koszulka. Program EPki wygląda następująco :

“BLACK BLOOD”

1.Black Blood Universe

  1. Coronation

3.Kingom Of Abyss

A już w grudniu br. ukażą się pierwsze zaplanowane reedycje Christ Agony, a mianowicie kultowe dema
„Sacronocturn” oraz „Epitaph Of Christ”.

Obie pozycje pojawią oddzielnie się w formie vinyla, kasety, CD oraz z przygotowaną specjalnie koszulką. Nad oprawą graficzną obu wydawnictw pracuje obecnie Piotr Kurek (www.mentalporn.com). Wiosną 2016, wraz z pojawieniem się nowej płyty, ukażą się kolejne wznowienia: ”Unholyunion” oraz „Daemoonseth- Act II”.

Już 2 października rozpocznie się europejska trasa koncertowa upamiętniająca ćwierć wieku ekipy Cezara na Black metalowej scenie.

2.10 (HOL) LEIDEN / LAZARUS

3.10 (BEL) DEINZE / CAFE ELPEE

5.10 (UK) SOUTHAMTON / THE 1865 CLUB

6.10 (UK) LONDON / BLACK HEART

7.10 (UK) MERTHYR TYDFIL / NEW CROWN INN

9.10 (UK) MANCHESTER / RETRO BAR

10.10 (UK) SCOTLAND – GLASGOW / STEREO GLASGORE FEST

Autor

11329 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *