Wieści od Asgaard

AsgaardPo bardzo dobrze przyjętej płycie ‘Stairs to nowhere’ zespół Asgaard przygotowuje podwaliny pod kolejny materiał. We ‘Flumen Studio’ doszło do pierwszej wymiany poglądów i prezentacji muzycznych pomysłów przygotowanych przez twórców muzyki Asgaard. Oto co do powiedzenia miał mistrz wirtualnego instrumentarium Flumen:

Dwa dni pełne twórczej i inspirującej pracy pozwoliły nam określić, które frazy muzyczne będziemy przygotowywać i aranżować na następny album, a które zostały definitywnie odrzucone. To bardzo ważny etap, na którym określana jest wizja albumu. Póki co mamy zalążek na 4 utwory, które są kompletnie różnorodne stylistycznie. Dlatego też roboczy tytuł materiału ‘The Perfect Chaos’ – na razie jest chaos, ale mam nadzieję, że będzie perfect”.

Muzycy nie chcą zdradzać pozostałych szczegółów dotyczących nowego materiału, zapowiadają jednak kontynuację działalności projektu Asgaard.

Więcej szczegółów na www.facebook.com/asgaardofficial

musick magazine baner

Autor

11745 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *