Wieści od Alne

alne logo whiteZespół ALNE pracuje nad drugim krążkiem, gotowe są już partie perkusji, prawdopodobnie w tym miesiącu nagrane zostaną gitary. Zmienił się skład zespołu. Nad nowymi piosenkami pracują:
Kasia – śpiew
Klimorh – gitara
Horizon – gitara
Góral – bas
A.S. – perkusja
Agnieszka – wiolonczela

Na pewno można oczekiwać sporych zmian, ogólnie rzecz biorąc – będzie bardziej akustycznie. Na stronie można posłuchać fragmentu perkusji do jednego z utworów.

Znamy też tytuły niektórych utworów – ,,Dola”, ,,Waligóra i Wyrwidąb”, ,,Wola Przetrwania” , ,,Hej, Demony”, ,,Jutrzenka”. Trzy teksty na płytę zostały przygotowane przez zespół, zaś autorami pozostałych tekstów są współcześni poeci poruszający się w “pogańskich” klimatach – Piołun oraz Wojciech Mytnik. W sumie przygotowanych zostanie 9 utworów, w tym przeróbka utworu zespołu Ved Buens Ende – ,,A Mask in the Mirror”. Część grafik przygotuje Black Forest Forge.

Więcej informacji na stronie zespołu.

Amenra 468x60

Autor

12262 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *