Volbeat nie zagra dziś na MetalFest w Jaworznie

Jeśli dopiero dziś się wybieracie na koncert Volbeat na MetalFest, to możecie zostać w domu. Oto info od włodarzy festiwalu:

“Mamy do przekazania niesamowicie słabą informację. Zespół Volbeat nie wystąpi dziś na dużej scenie na MetalFest. Spowodowane jest to decyzją ekipy technicznej zespołu. Jesteśmy bardzo zaskoczeni tą całą sytuacją, ponieważ zespół był już na festiwalu, warunki kontraktu zostały spełnione a pomimo tego ekipa Volbeat odjechała z festiwalu. W tej chwili cały czas wyjaśniamy sytuację co nie zmienia faktu, iż niestety Volbeat nie zobaczymy dziś na scenie Metalfest. Niewykorzystane bilety oraz karnety można zwracać w punktach sprzedaży. Wykorzystane bilety jednodniowe można zwracać do godziny 18.00 na terenie festiwalu. W związku z tym następuje zmiana w harmonogramie drugie dnia. Zespół Satyricon zagra jako gwiazda, przed nimi wystąpi zespół Destruction. Reszta zespołów gra zgodnie z planem.

Pozdrawiamy.”

Autor

12493 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *